Jacks City – Miasteczko Western – Wrocław

Mar 16, 2008 przez

Organizacja imprez, balów, wesel, szkoleń dzięki saloonowi (restauracji) na ok. 250 miejsc siedzących jest wyjątkowo atrakcyjne.. Pomieszczenie jest klimatyzowane, wyposażone w nagłośnienie i sprzęt multimedialny, posiada także niezależne zaplecze sanitarne i gastronomiczne
W stylizowanym miasteczku Jacks City z charakterystyczną zabudową można zwiedzić między innymi: Biuro Szeryfa z Więzieniem, Bank, Pocztę, Sklep Kolonialny, Saloon. Obsługa w strojach z epoki przeniesie nas w świat western poprzez szereg atrakcji i konkurencji sprawnościowych. Chętni mogą na przykład spróbować szczęścia przy płukaniu złota, jednym uderzeniem młota wybić pamiątkową monetę, spróbować utrzymać się na grzbiecie mechanicznego byka, strzelać!
Nasza oferta dla tej grup szkolnych i przedszkolnych łączy elementy edukacyjne i zabawowe. Przenosząc się w świat westernu dzieci poznają kulturę i obyczaje pierwszych osadników, a także Indian. Mogą posłuchać muzyki, tańczyć, a nawet zagrać w indiańskie i całkiem współczesne gry. Zaplecze sanitarne i gastronomiczne pozwala na stworzenie podstaw do całodziennego pobytu (zielone szkoły).
Nasza kuchnia to rozkosz dla podniebienia i raj dla oka. Zespół doświadczonych kucharzy potrafi zaspokoić przeróżne gusta smakowe – od kuchni tradycyjnych, poprzez kuchnie całego świata, a na fantazjach kulinarnych skończywszy. Biorąc pod uwagę specyfikę wydarzenia jesteśmy w stanie zająć się aranżacją ekskluzywnego, wyszukanego przyjęcia dyplomatycznego, czy też skromnego kameralnego spotkania, w każdym miejscu dla każdej ilości osób.
Jacks City to miasteczko western zarządzane i prowadzone przez Stowarzyszenie Przyjaznego Upowszechniania Kultur (SPUK) wspólnie z Urzędem Miasta Wrocławia na terenie administrowanym przez Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice. Jacks City poza typowym dla tego typu obiektów rozrywkowym charakterem, chce spełniać funkcje edukacyjne, organizować zawody oraz szkolić miłośników jazdy konnej w stylu western.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!