Inwestowanie w nieruchomości

Lis 23, 2007 przez

Sporo Polaków pracuje na stanowisku w firmie i większość pozyskanych złotówek traci na rachunki. Przez to większość nie zostawia sobie ani trochę oszczędności a ci, którzy w ten sposób czynią, na ogół przelewają kapitał na lokatę bankową, gdzie zyskują 1-3% na rok. Zaledwie nieliczni inwestują swoje pieniądze w w wyższym stopniu dochodowy sposób. Tylko oni mają szansę zrealizować niezależność finansową. Nieruchomości to dalej mrzonka. Tak naprawdę większość z was jest w stanie zostać wolnym finansowo, jednak obawiacie się, nie wiecie jak itd.

Co to jest wolność finansowa? Najprościej mówiąc występuje ona wtedy, gdy przychody są wyższe niż koszty, na skutek czego mamy zapas na jakieś niezakładane wydatki. Perfekcyjnie gdy ta sytuacja osiągana jest przez dochód pasywny, czyli gdy przy wykonanej pracy na starcie, pieniądze rozpoczynają się zarabiać samodzielnie, permanentnie i już bez Twojej pracy. Doprawdy nie byłoby bajecznie? Musisz wiedzieć, że możesz to osiągnąć!

Wystarczy rozpocząć inwestowanie w nieruchomości! Mało tego wcale nie potrzeba mieć na ten cel swoich pieniędzy. Obecnie propozycje banków w dziedzinie kredytowania nieruchomości są przystępne dla coraz większej ilości obywateli. Wystarczy odkryć tanią kawalerkę, najlepiej do renowacji, przy centrum aglomeracji. W razie potrzeby przywrócić ją do solidnego stanu i wynająć.Dzierżawa nieruchomości kosztuje 500-1500 zł (wartość we Wrocławiu) za miesiąc, co spokojnie powinno pokryć ratę pożyczki. A to co nam pozostanie z z tych pieniędzy to dochód pasywny. Po pewnym czasie takie mieszkanie można sprzedać z zyskiem i kupić bardziej wartościowe. Można też kupić działkę i też ją zbyć. Zarejestruj się na darmowy kurs inwestowania w nieruchomości bez wychodzenia z mieszkania i zdobądź swoją niezależność finansową!

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!