Internet a stare i nowe formy rozrywki

Lut 12, 2008 przez

Internet w swych niezmierzonych zasobach posiada olbrzymie pokłady rozrywki w tym m.in. śmieszne filmiki, gry online i dowcipy. Przeszukując net natkniemy się na setki witryn mających na celu urozmaicić nam czas.
Filmiki otworzyły nowy cykl. Po ich wprowadzeniu możemy oglądać najdziwniejsze, często zabawne, czasami niesmaczne lub wręcz brutalne sceny z całego Świata. Począwszy od ludzkich wygłupów po wypełnione śmiechem profesjonalne filmy, teledyski, seriale i reklamy. Śmieszne filmiki oglądać może prawie każdy człowiek i prawie w każdym miejscu. Teraz nawet ty możesz powiedzieć coś co usłyszy i zobaczy wielu. Być może Twój film stanie się przebojem i podbije cały Internet.
Gry online to nowy sposób spędzania relaksu nie tylko w mieszkaniu. Ten typ rozrywki przewidziany niegdyś tylko dla osób z grubszym portfelem stał się dostępny dla wszystkich. Za darmo można skorzystać z wielu gatunków gier. Istnieją małe, słabo rozbudowane gierki, gry sieciowe oparte na przeglądarce internetowej oraz bardzo zaawansowane do pobrania na nasz dysk twardy. Każdy odnajdzie coś dla siebie.
Dowcipy to niedługie humorystyczne formy, które mają na celu rozśmieszyć potencjalnego słuchacza. Możemy opowiedzieć dowcip o Jasiu, informatykach, szkole, kobiecie… Zakres jest niezmierzony. Często żarty tworzą się niespodziewanie czego przykładem może być Chuck Norris. Dobry dowcip pozwala rozluźnienie atmosfery na przyjęciu, podczas spotkań z znajomymi, w pracy i szkole.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!