Inne oblicze Mazur

Kwi 27, 2011 przez

Mazury to popularny w naszym kraju kierunek wakacyjny – kuszą nas piękne jeziora, sporty wodne, agroturystyka i nieskażona przyroda. Jednak warto poznać i inne oblicze Mazur – naukowe!

Mazury to naprawdę piękny polski zakątek, słynący z walorów naturalnych. Jednak ten region to nie tylko lasy i jeziora czy parki – to także wspaniałe miasta i miasteczka, ośrodki naukowe, obiekty szkoleniowe itp. Skąd takie ich nagromadzenie na Mazurach? Ważnym argumentem dla inwestorów był fakt, że Mazury są idealne na wyjazdy integracyjne – urokliwe, atrakcyjne i piękne. Wśród naturalnych zalet okolicy można świetnie zintegrować zespół – oto kilka ciekawych propozycji.

Dobre relacje w zespole firmowym to podstawa – zgrany zespół pracuje wydajnie, atmosfera jest przyjazna i pozytywna, co dobrze wpływa na jakość oraz terminowość projektów. Jednak w dzisiejszych firmach rotacja jest spora, przez co zespół nie zawsze umie się zorganizować. Dzięki wyjazdom integracyjnym jest to łatwiejsze – we własnym gronie można się lepiej poznać, dogadać, zrozumieć i lepiej pracować po powrocie do firmy. Na Mazurach można spędzić integracyjny, firmowy weekend – dwa dni to dość czasu, by poznać ludzi i podjąć współpracę. W integracji pomaga sport np. różne gry i zabawy na świeżym powietrzu, rywalizacja sportowa, ale także wspólne posiłki, ogniska, spacery itp. W zespole można spróbować podchodów w lesie, co sprawia, że zespół zaczyna współpracować i poprawia się komunikacja. Takie rozrywki poza domem w pięknym otoczeniu są świetną okazją do zabawy, która później procentuje w biurze!

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!