Imprezy dla firm

Kwi 10, 2008 przez

Organizacja konferencji dla pracowników to trudne zadanie. Powinno się znaleźć dobrze zaopatrzone w sprzęt sale konferencyjne. Imprezy dla firm oprócz części szkoleniowej muszą posiadać bogatą część rozrywkową. Ciekawym miejscem na organizację imprez może być atrakcyjny dworek w fajnej lokalizacji.
Imprezy integracyjne, które cechują się ciekawą i dużą ilością dodatków rekreacyjnych niewątpliwie przyczynią się do udanego wypoczynku pracowników. Organizując imprezę dla firm nie musimy wybierać zatłoczonych i nudnych lokalizacji w dużym mieście. Można uatrakcyjnić pobyt w czasie takiej imprezy organizując ją w interesującym miejscu w niezłej lokalizacji.
Sale konferencyjne gwarantują możliwość szkoleń i spotkań w trakcie imprezy. Fajnym miejscem dla organizacja konferencji i imprezy dla firm jest Dworek w Lipniku. Ogrodowy charakter obiektu sprzyja przyjaznej atmosferze do organizacji imprezy dla firm. Organizowane w tym miejscu imprezy dla firm mają przebogatą ofertę rekreacyjną.
Otaczające Lipnik Park lasy Puszczy Białej i mało uczęszczane bezdroża znakomicie sprzyjają rekreacyjnemu , np. leśnym rajdom samochodowym, wycieczkom rowerowym, wyprawom na grzyby Ze względu na miejsce to znakomite miejsce do organizowania zawodów paint-ballowych i obozów przetrwania.
Po zajęciach można korzystać z basenu i sauny. Organizowane są: mecze piłki nożnej. Wynająć można rowery oraz pojeździć na quadach. Na miejscu jest bar i dyskoteka. Sale konferencyjne zaopatrzone w dostęp do internetu pozwalają sprawnie przeprowadzić imprezę. Lipnik Park ma salę konferencyjną na ponad 100 osób. Imprezy integracyjne organizowane w takim miejscu to duża szansa na sukces.
Lipnik Park to idealne miejsce na świetnie zorganizowane imprezy integracyjne. Lipnik Park to odpoczynek i praca – czyli idealne warunki na szkolenia i kursy oraz owocną organizację konferencji. Wykorzystując walory przyrodnicze i stosunkową bliskość Warszawy, Lipnik Park oferuje znużonym mieszkańcom stolicy pobyty wypoczynkowe. Zapraszamy gości indywidualnych, jak i w grupach. W ośrodku nocować może (w pokojach 2,4 i 5 osobowych) 50 osób. Polecamy serdecznie

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!