Idealny fotograf ślubny – czyli jaki?

Lis 21, 2016 przez

Wspaniałe wspomnienia ślubne zaklęte w obrazach, to bez wątpienia coś o czym marzy każdy człowiek stający przed ołtarzem. Ślub oraz wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. Zdjęcia ślubne przywołają piękne wspomnienia, nawet jeśli od ceremonii minęły długie lata. Ślubne fotografie to wspaniała pamiątka dla całej rodziny oraz przyjaciół. Zdjęcia ślubne to dziś nieodłączny element każdego ślubu. Ciężko jest więc wybrać odpowiedniego fotografa ślubnego, których jest naprawdę wielu.

Jak znaleźć najlepszego fotografa ślubnego na nasze wesele?

Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach znalezienie fotografa ślubnego nie powinno sprawić większego problemu… Przecież wystarczy wpisać w pole wyszukiwarki internetowej konkretną frazę, na przykład fotografia ślubna. Po chwili na naszym ekranie pojawi się długa lista wyników… Nigdy nie powinniśmy decydować się na pierwszego z brzegu fotografa. Pamiętajmy, że najlepsi fachowcy mają zarezerwowane terminy na nawet 2 lata wstecz… Dlatego nie szukajmy fotografa na ostatnią chwilę.

Nigdy nie kierujmy się też tylko i wyłącznie wyglądem strony internetowej. Ładna strona nie oznacza, że dany fotograf robi dobre zdjęcia. Najważniejsze na stronie firmowej fotografa ślubnego jest jego portfolio czy inaczej galeria. Strona może być stara i nie do końca ładna, ale zdjęcia ślubne jakie na niej zamieszcza – swojego autorstwa – muszą być piękne i nam odpowiadać, żebyśmy w ogóle brali takiego fotografa pod uwagę.

Na co zwrócić szczególną uwagę odnośnie fotografii ślubnej?

Pierwsza myśl to oczywiści cena, ma być jak najniższa… Jednak w tym przypadku nie powinna ona absolutnie(!) grać kluczowej roli. W końcu zdjęcia z naszego ślubu będą w naszej rodzinie przez długie lata… A więc od czego zacząć? Po pierwsze (tak jak już wspomniałem wcześniej) obejrzyjmy portfolio fotografa, zobaczmy czy jego prace nam się podobają. Po drugie, zasięgnijmy opinii wśród były klientów, popytajmy wśród znajomych lub poszukajmy na forach. Oni powiedzą nam jak przebiegała współpraca z danym fachowcem…

Kolejnym etapem jest spotkanie w cztery oczy. Spytajmy jakie ma pomysły na sesje ślubne. Być może jego wizja będzie całkowicie odmienna od naszej. W takim przypadku będziemy zmuszeni szukać innego specjalisty. Ostatnią ważną kwestią jest umowa. Zawsze musi być zawarta w formie pisemnej. To pozwoli nam na łatwiejsze dochodzenie roszczeń przed obliczem wymiaru sprawiedliwości. Jak obie strony będą pewne swoich praw oraz obowiązków, zdecydowanie zwiększy się szansa wywiązania z umowy.

Na koniec mogę z czystym sumieniem polecić Wam fotografa z podkrakowskiego miasta, jakim jest Bochnia – fotografia ślubna od http://www.fotodziedzic.pl/ będzie trafnym i bezpiecznym wyborem dla każdej pary.

bochnia-male-miasto-wiela-fotografia-slubna

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!