Guarana

Cze 17, 2007 przez

Nie masz siły z braku energii i snu, wciąż jednak masz sporo pracy i nie możesz odpocząć. Na szczęście, mamy rozwiązanie Twojego – popularnego w dzisiejszych czasach – problemu. Wiedząc, że litry kawy to nie najlepsze i najzdrowsze rozwiązanie, proponujemy Ci produkty naturalne.

Produktem tym jest Guarana, roślina – krzew, małe drzewo – rosnące w okolicach Wenezueli oraz Brazylii. Nasiona Guarany posiadają kofeinę, która to – jak większość z nas wie – pomaga w rozwiązywaniu naszego problemu. Roślina ta posiada także teobrominę oraz teofilinę.

Guarana, może byś stosowana jako suplement diety. Można ją stosować z każdym innym produktem bądź lekiem. Także żadna dieta nie zabrania spożywania jej. Działa ona zdecydowanie lepiej od innych, podobnych produktów, ponieważ nie wzmaga nerwowości. Działa za to orzeźwiająco i relaksacyjnie na umysł i ciało.

Produkt ten dodaje energii oraz witalizuje. Jest zdecydowanie zdrowszym rozwiązaniem od kawy, ponieważ nie obciąża serca, żołądka, ani układu pokarmowego oraz krwionośnego. Polecana jest kierowcom często podróżującym w nocy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!