Gta – informacje o grze

Maj 20, 2007 przez

(Grand Theft Auto) to seria gier, w których wcielamy się w rolę przestępcy. Nasze zadania początkowo łatwe, przeradzają się w brawurowe strzelaniny i napady na banki. Gra uznawana jest za jedna z najbrutalniejszych i budzi ogromne kontrowersje. Pierwszą trójwymiarową odsłoną serii GTA bylo Grand Theft Auto 3, którego akcja rozgrywała się w Liberty City. Świat gry był ogromny jak an tamte czasy, a gra zadziwiała swoimi możliwościami.

Kolejna częscią było GTA VC czyli Vice City. Było to kolejny ogromny sukces wydawców gry firmy Rockstar. Najnowszą jak dotychczas wydana na ps częścia gry jest Gta San Andreas, bogactwo możliwości, setki misji, ciekawa fabuła to tylko niektóre atuty tej gry. Gra zadziwia bardzo ładna grafika, duża różnorodnością, prowadzenie pojazdów także jest bardzo wygodne. Liczne nowe bronie oraz pojazdy (np. Lodzie czy samoloty) sprawiają, że grata nadzwyczaj wciąga i można przy niej spędzić długie godziny.

Już wkrótce na nasze pecety wyjdzie nowa część tej wspaniałej gry. Gta 4 wyjdzie prawdopodobnie pod koniec 2007 roku. Choć jak wiadomo wydawcom gier często zdarzają się opóźnienia, to liczmy, że gra ujrzy światło dzienne jak najszybciej.

Jeśli chcesz porozmawiać o Gta, jakaś misja sprawia Ci problem, chcesz się podzielić spostrzeżeniami odiwedź forum o GTA. Znajdziesz tam wiele interesujących dyskusji, i zapewno odpowiedzi an wiele pytań.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Tagi

Podziel się!