Gry hazardowe bez tajemnic

Sie 2, 2010 przez

Partie w gry hazardowe wraz ze zbliżającymi się okazjami, skryte marzenia o wysokich wygranych, wiara w zwycięstwo, złudne plany wydania wielkich wygranych i mnóstwo innych dokładnie takich czynników to taka chwila w życiu pośród uzależnionych od hazardu, która sugeruje nader duże zagrożenie, które nadchodzi można by rzec ogromnymi krokami. Zauważenie takiej fazy wśród najbliższych jest alarmem.

Uzależnienie od hazardu w swoim ostatecznym etapie jest w stanie sprawić poczucie beznadziejności. Alkoholizm, lekomania i narkomania, ucieczka od kłopotów w inne przestępstwa, trafienie do więzienia , a nawet całkiem możliwe, iż próba samobójcza to efekty tej formy uzależnienia z którymi ma się do czynienia każdego dnia. Nie wyleczony nałóg może się zakończyć takowymi rzeczami.

Osoby uzależnione od kasyn odcinają się od relacji z najbliższą rodziną oraz od relacji z przyjaciółmi i ze znajomymi. Generalnie wielu ludzi ma problemy z utrzymaniem pracy oraz wielu ludzi odczuwa lęki, panikę oraz depresję. Wiele problemów jakie przynoszą uzależnienia od kasyna i gier jest spowodowanych rosnącymi prośbami wierzycieli o oddawanie zaciągniętych długów, które uzależniona bliska osoba zaciągnęła do gier.

Wybitnie dużo mówi się o tzw. sposobach na odegranie się wśród uzależnionych od hazardu. Niestety jest to fikcja stworzona na potrzeby usprawiedliwienia swoich działań, a tak w rzeczywistości niestety osoby uzależnione przez takie usprawiedliwianie się popadają w coraz to większe długi i odnoszą coraz to większe straty finansowe. Fikcja stworzona przez osoby dla których kasyno gry to nałóg jest nader niebezpieczna.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!