Franczyza dla opornych

Wrz 10, 2010 przez

franczyza Co zrobić jeśli chcemy otworzyć własną placówkę handlową a nie mamy o tym żadnego pojęcia?

Albo wręcz przeciwnie, czujemy, ze mamy powołanie do handlu i chcielibyśmy się czegoś w tej dziedzinie nauczyć? Wtedy najlepiej jest otworzyć placówką opartą na systemie jakim jest franchising.

Jest to bowiem system, którego założenia są oparte na wzajemnej współpracy dwóch firm i współdziałaniu, które ma na celu wygenerowanie wzajemnych zysków. Dzięki temu franczyza, która otworzymy będzie samodzielną, przynoszącą nam zyski firma, ale jednocześnie będzie współpracować z dużą firmą, która ma już ugruntowana pozycje na rynku i która zapewni nam system szkoleń, które z pewnością dostarcza nam spora dawkę wiedzy na temat tego jak prowadzić firm i jakie techniki sprzedażowe w danej branży stosować, aby sprzedać jak najwięcej produktów, którymi chcemy handlować.

Zatem franczyza jest to doskonały system zarówno dla osób, które nie maja zielonego pojęcia, czym chcemy się zajmować oraz dla tych, którzy nie maja w sobie ani odrobiny żyłki handlowej. Wszystkie informacje i techniki sprzedaży mamy tu bowiem podane jak na tacy. Dodatkowo zupełnie nie obchodzi nas reklama ani promocja firmy. Dzieje się tak ponieważ po pierwsze rozpoczynamy współprace w ramach systemu jakim jest franchising z firmą, która już ma jakąś pozycję na rynku, jej marka jest więc rozpoznawalna, a po drugie to właśnie ta firma dba o promocję oraz dostarcza nam wszystkich niezbędnych do prowadzenia firmy materiałów promocyjnych.

Dlatego też franczyza może być prowadzona przez zupełnych nowicjuszy w dziedzinie biznesu, bowiem firma, która jest franczyzodawcą na pewno nam pomoże i sprawi, ze bardzo szyb ko staniemy pewnie na własnych nogach i zaczniemy osiągać zyski, które sprawia ze poczujemy się pewni i usatysfakcjonowani.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!