Fotografie

Kwi 15, 2008 przez

Szczególnie inna możliwość uwiecznienia ciepłych chwil – kamery nie przyjęły się tak bardzo jak aparaty do robienia zdjęć. W przypadku fotografii, to można je po prostu wykonać żywiołowo, bez żadnych ceregieli. Filmowanie natomiast jest całkiem inne – tutaj niezbędne jest minimalne reżyserowanie ujęć, na co z zasady nie ma za dużo czasu. Zatem jednak zdjęcia to w dalszym ciągu królują na uroczystościach.

W bieżących , multimedialnych czasach wszędobylskiego internetu, można żądać czegoś więcej niż tylko zdjęcia , dziś wszystko jest cyfrowe. Dzięki kolorowym drukarkom , każdy może samemu w domu wykonać sobie ile tylko chce odbitek i to w różnych wielkościach. Dodatkowo przed wydrukiem, można każde zdjęcie wyedytować i nadać mu oczekiwany wygląd.

To jeszcze nie wszystkie możliwości jakie oferuje nam aktualna technika. Na przykład z internetu jest możliwość pobrać nie nasze, ciekawe pliki zawierające obrazy i je też wydrukować. Kuszące mogą być sławne osobistości. Na przykład
joanna krupa
i przyjaciele zebrane w jednym albumie.

Nie kończące są możliwości aktualnej techniki. To co można dziś robić w swoim mieszkaniu, jeszcze kilkanaście lat temu nawet nam się nie przychodziło do głowy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!