Fotki

Mar 15, 2008 przez

Kilka dni temu wzięliśmy z moją wybranką ślub. Było prześlicznie, nasz ulubiony maleńki kościółek, tylko najbliżsi nam goście, potem uroczystość. To był wyjątkowy dzień w moim życiu. Parę dni później byliśmy umówieni na zdjęcia w okolicy. Wymyśliliśmy, że zrobimy je w pięknej okolicy dworku moich rodziców , jest tam i piękny ogród, sad, płynie rzeczka, jest stawik , po prostu wszystko, czego można tylko zapragnąć.
Nie wiedzieliśmy tylko jednego , że te zdjęcia będą robione przez przez 18 godzin!! Ja po czterech byłam już zmęczona, rozczochrana, uchetana jak dziki goryl. A fotograf tylko nas ustawiał , a to udawać, że słychać muzykę, a my tańczymy, a to gapić się w chmury, a to na drzewa. Jejku, po tej sesji spaliśmy oboje po 15 godzin i bynajmniej nie obudziliśmy się wyspani.
serio było bardzo trudno, ale kiedy obejrzeliśmy już wywołane zdjęcia, to aż nam dech z wrażenia zaparło , takie były wyjątkowe! Naprawdę, nie wyobrażałam sobie nawet, że można aparatem fotograficznym stworzyć takie dzieła sztuki, a już na pewno nie, że z nami na pierwszym planie. Okazało się, że jesteśmy bardzo fotogeniczni, a fotografie będą rzeczą bezcenną.
Chciałbym życzyć wszystkim takich przeżyć jakie my doświadczyliśmy. Naprawdę warto poświęcić się ciut i zdobyć taką pamiątkę na całe życie i dla dzieci.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!