Fizyka to mój ulubiony przedmiot

Lut 19, 2008 przez

Fizyka była jednym z moich nowych przedmiotów w I gimnazjum, do której chodziłem jakieś 3,5 roku temu. Teraz już jestem w I klasie Liceum Ogólnokształcącego, a nawet tutaj fizyka odkrywa przede mną nowe tajemnice.

Nauka ta jest jedną z najbardziej moich ulubionych, a więc  zbytnio nie narzekam, ale zdarza się, że Fizyka przysparza mi trochę kłopotów w szkole. Nie zawsze pójdzie łatwo i nie zawsze jest dobrze, ale jakoś daję radę z tego wszystkiego wyjść. Fizyka pozwala mi poskromić moją pasję tworzenia stron WWW, gdyż ta nauka jest tematem jednej z moich stron oraz kolejnym miejsce rozwijania hobby pozycjonera serwisu – Sebastiana.

Moją stronę o fizyce postaram się opisać w innym tekście, aby opisać krótką historię mojego serwisu. Drodzy internauci, pamiętajcie, że Fizyka, jak każdy inny przedmiot jest ważny i powinniśmy znać podstawowe zasady oraz procesy zachodzące w naszym otoczeniu. Dla niektórych Fizyka jest męcząca, ale dla mnie nie i bardzo się z tego cieszę. Tak krótko mogę opisać moją przygodę z tym przedmiotem.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!