Filmowe tutoriale apropos montazu video

Mar 16, 2008 przez

Interesuje Cię temat obróbki i montażu video? Wszyscy doskonale wiemy, że jest to sprawa o której próżno szukać obszernych artykułów, tutoriali nie mówiąc już o poradnikach w formie wideo. Aby się przekonać wpisz w gogle Montaż video lub Obróbka video. Nawet hasło Adobe After Effects Tutoriale prowadzi jedynie do stron z downloadem czy odnośnikami do Amerykańskich stron.
W serwisie eVid.pl – znajdziecie właśnie TE informacje. Mnóstwo filmowych porad w formie video, artykuły oraz tutoriale tekstowe! To wszystko sprawi, że teraz będziesz robił filmy SZYBCIEJ i zdecydowanie bardziej PROFESJONALNIE. Efekty specjalne prosto z Hollywoodu!
Zastanawiałeś się kiedyś nad tym jak uzyskać efekt na którym kamera wskazuje osobę a następnie odjeżdża na taką odległość, że widać całą ziemię?! Wydaje się nierealne do zrobienia w domowych warunkach? Patrz tutaj – Video Tutorial
Obróbka I Montaż filmów w takich programach jak Adobe Permiere Pro, Adobe After Effects czy Ulead VideoStudio, stanie się znacznie prostsza – wystarczy, że poświęcisz chwilę na zapoznanie się z działem Tutoriale Video! Powodzenia!

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)