Fajerwerki- pokazy sztucznych ogni

Cze 17, 2007 przez

Pokazy sztucznych ogni były do tej pory zarezerwowane wyłącznie dla osób zamożnych lub uroczystości organizowanych przez samorządy, instytucje publiczne. Firma Wulkan wprowadziła do sprzedaży fajerwerki, które połączone w zestawy, które  stanowią efektowną oprawę naszych rodzinnych uroczystości. Amatorskie fajerwerki to nie mało atrakcyjne petardy.

Klient ma możliwość wyboru wśród różnorodnych efektów wizualnych i dźwiękowych. Istotną zaletą jest fakt, że firma udostępnia swoim klientom płyty z filmami pokazów sztucznych ogni. Możemy zatem  bardzo dokładnie zobaczyć z czego składa sie ich oferta. Kolejna ważną cechą jest bezpieczeństwo. Fajerwerki objęte są klasyfikacją 1.4G (według międzynarodowej klasyfikacji ADR).

Problemem zasadniczym w realizacji naszych marzeń jest polskie prawo, które pozwala na odpalanie fajerwerków tylko w noc sylwestrową. Niemniej odpowiednia informacja w urzędzie miasta lub gminy, oraz powiadomienie straży pożarnej o zamiarze odpalenia sztucznych ogni zwykle kończy się otrzymaniem pozwolenia na organizację takiego pokazu. Większość  z nas marzy, żeby te wyjątkowe dni miały wyjątkową oprawę dlatego gorąco namawiamy do realizacji swoich marzeń.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!