Eleganckie lampy ogrodowe

Gru 12, 2012 przez

Czy można montować lampy ogrodowe własnoręcznie?

W poniektórych sytuacjach tak. Zewnętrzne układy typu Plug and Play sprowadzają się najczęściej do podłączenia do gniazda sieciowego, ale zawsze zalecamy, aby wyłączyć zasilanie przed uruchomieniem oświetlenia. Stal nierdzewna do obrzeżnego oświetlenia jest jednym z bardziej atrakcyjnych sposobów oświetlenia ogrodowego. Wszyscy fabrykanci lamp odradzają instalowania stali nierdzewnej w punktach narażonych bezpośrednio na działanie słonych warunków.

Są 2 porady dotyczące utrzymywania ścisłego kwasoodpornego oświetlenia na zewnątrz, gdziekolwiek mieszkasz.

Możliwość 1: Kup odpowiedniej jakości lakier do szychty i pomaluj stal nierdzewną poza światłami przed założeniem. To da im kamienną jasną osłonkę, która ochrania przed atakiem wilgoci lub soli.

Opcja 2: raz na trzy miesiące przesmarować światła olejem do gotowania i ulokować wazelinę w otworach, aby zapobiec wilgoci dzięki kwasoodpornemu pancerzowi świateł.

Wazelina zapobiega kumulowanie wody w otworach prowadzących do oprawy. Jakiego kabla należy stosować przy instalacji oświetlenia zewnętrznego, wymagającego okablowania do uruchomienia? Zawsze rekomendujemy wykorzystywanie opancerzonych przewodów do oświetlenia zewnętrznego, które używa zasilanie 240V. Zbrojony kabel ma bardzo twardą osłonkę zewnętrzną, która ochrania przewód przed defektami zapewniając, że pozostają bezpieczne. Rozważ lampy ogrodowe zewnętrzne, mające na celu polepszyć wygląd ogrodu przyczyniając się do bezpieczeństwa i osłony domu. Przy projektowaniu oświetlenia zewnętrznego, m.in. lamp ogrodowych w formie ściany, światło skieruj do góry lub na szlak filaru. Jeśli projektujesz lampy ogrodowe na własną rękę, powinienieś pamiętać o roślinach w projekcie.

Ale upewnij się, aby zaplanować oświetlenie tak, aby zmieścić drzewa i krzewy jak starsze. Wyselekcjonuj rośliny, które funkcjonują z oświetleniem, zapewniając pełne liści lub interesujące wzory liści. Nie musisz być specjalistą w dziedzinie ogrodnictwa, kiedy planujesz oświetlić ogród.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!