Drzwi wykonywane na wymiar

Lut 6, 2011 przez

portaDosyć często zdarza się, iż żadne ze standardowych skrzydeł drzwiowych nie pasuje do otworu drzwiowego, w którym musimy je zamontować. Dosyć często wtedy znaczna część osób decyduje się na przerobienie otworu drzwiowego, aby dopasować jego wymiary do gotowych drzwi.

Gdy nie jest to możliwe, wtedy musimy poszukać firmy, która na nasze indywidualne zamówienie wykona drzwi polskone na wymiar. Najczęściej na wymiar wykonywane są różnego rodzaju drzwi zewnętrzne. W szczególności dotyczy to takich, które są stosowane w budynkach przemysłowych, na przykład drzwi wejściowych do sklepów. Wykonywanie ich na indywidualne zamówienie klienta stało się dzisiaj tak powszechne, iż ceny za takie drzwi często nie są o wiele wyższe niż drzwi w standardowych rozmiarach. Dzieje się tak za sprawą coraz większej ilości firm jak choćby invado, które oferują tego rodzaju usługi. Wynikająca z tego konkurencja powoduje, ze ceny staja się coraz bardziej przystępna dla klientów, co nie pozostaje bez znaczenia na podejmowane przez nich decyzje.

Znaczną część spośród takich wykonywanych na zamówienie drzwi interdoor stanowią drzwi antywłamaniowe, które zazwyczaj stosowane są także jako drzwi wejściowe do budynków. W niewielu przypadkach bowiem stosuje się je wewnątrz budynków, w takich wypadkach najczęściej montowane są w pomieszczeniach, do których osoby niepowołane nie powinny mieć dostępu, na przykład w różnego rodzaju archiwach. Zastosowanie w nich takich właśnie drzwi jest często bowiem jednym z elementów polityki bezpieczeństwa firmy, której założenia są starannie i szczegółowo przygotowywane a potem realizowane.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!