Dowcipy w sieci.

Maj 6, 2008 przez

Dowcipy należy opowiadać z odpowiednią gestykulacją wyrażającą przekaz niosący przez opowiadany dowcip, aby wyrazić odpowiednie uczucia. Ważną sprawą podczas opowiadania kawałów jest opowiadanie ich w taki sposób, aby nie wskazywać w żaden sposób na jego zakończenie, żeby każdy ze słuchaczy był zaskoczony często szokującymi zakończeniami dowcipów. Dowcipy opowiadane bez wyrażania osobistych uczuć często mimo faktu, iż są naprawdę śmieszne potrafią okazać się nietrafione, więc należy opowiadać je z sercem.
Śmiech towarzyszy ludzkości od początku dziejów. osoby charakteryzują się mniejszym lub większym poczuciem humoru. Opowiadając różnego rodzaju kawały, znajdują sposób na zabicie czasu, nudy. są najróżniejsze kawały dotyczące na przykład lekarzy, żołnierzy itd. Często nie są w żaden sposób poparte badaniami, lecz służą po prostu wywołaniem u ludzi śmiechu, rozbawieniu ich. Istnieją, bowiem różnego rodzaju przysłowia, na przykład: Śmiech to zdrowie. Jednak typowym dniem śmiechu jest pierwszy kwietnia, znany bliżej jako prima aprilis. W tym dniu jedni drugim robią świetne kawały. Jednak śmieszne one są dla wszystkich, ponieważ każdy dokładnie wie, że to kawały.
Warto dodć jeszcze, że oklepaną grupą kawałów są kawały o babie, więc nie polecam ich rozpowszechnianie ze względu na to, iż towarzystwo raczej nie będzie zadowolone.Zamieszczę jeszcze jak wybrać dobry kawał.

A wiec sprawa jest stosunkowo prosta najważniejsze dobry kawał rozbawi Ciebie samego, po drugie cechą charakterystyczną jest niepowtarzalność, która wynika z otoczenia, w którym jesteśmy, po trzecie najlepsze dowcipy są na czasie, czyli odnoszą się do wydarzeń teraźniejszych. Taki kawał na pewno rozbawi słuchaczy i wywoła u nich uśmiech na twarzy. Myślę że kawały to bardzo ciekawy sposób na uprzyjemnianie wolnego czasu. Wybór jest ogromny, trudno się, więc dziwić, jak wiele osób się tym interesuje.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!