Doda Elektroda

Cze 25, 2007 przez

Doda Elektroda Dorota Rabczewska przyszła na świat w Ciechanowie 15.07.1984 r.

Od najmłodszych lat chciała śpiewać i być znaną piosenkarką.zdjęcia fotki nago playboy ckm zdjęcie, Doda ma jazdę Info Doda ma tylko jedno zadanie nauczyć się prowadzić auto, aby zdać egzamin na prawo jazdy. Przed instruktorem również nie lada wyzwanie, ponieważ Doda z założenia nie podporządkowuje się nakazom i regułom. Instruktor, który będzie uczył artystkę ma zatem trudny orzech do zgryzienia, a widzowie muszą przygotować się na ostrą jazdę., Rozwód Dody i Radka Info To już koniec! O kryzysie w małżeństwie Dody (23 l.) i Radka Majdana mówiło się już od dłuższego czasu.

Wokalistka postanowiła powiedzieć Dośc” i złożyła pozew rozwodowy! Jednak ostatnimi dniami Dorota i Radek byli widziani razem, paparazzi przyłapali parę, Radek podobno spędził noc u Dody w mieszkaniu. Czy pozew rozwodowy był tylko kolejnym wybrykiem Dody, aby znowu zrobiło się o niej głośno?! Tym bardziej, że 27 lipca ma się ukazać nowa płyta Dody pt. “Diamond Bitch”.

Doda podczas zakupów w Mediolanie poznała Tommy’ego Lee, który jest zafascynowany polską wokalistką.  Według Dody Tommy jest bardzo sympatycznym człowiekiem.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!