Dobre zapachy dla mężczyzny

Wrz 30, 2011 przez

Szukając miejsca w którym zdecydowanie można zakupić wszystkie najlepsze perfumy przeznaczone dla panów, warto odwiedzić dobrą perfumerię internetową. Te sklepy sieciowe cieszą się coraz większym uznaniem klientów z racji tego że faktycznie mają najszerszą z możliwych ofert. Czyli jeżeli kogoś interesuje Versace, Kenzo, Gabana, YSL, albo Carolin Herrera koniecznie powinien sprawdzić co mają do zaoferowania e-perfumerie. Znajdzie w nich perfumy męskie wspomnianych kreatorów przeznaczone zarówno na romantyczny wieczór, spotkanie służbowe, wypad sportowo turystyczny czy też codzienne działania.

W zależności od tego na jakie okazje są perfumy przeznaczone inaczej też będą skomponowane, według innych zasad. Standardowo męskie mocne perfumy mają silny akcent ambry albo spiżu w nucie bazowej czyli utrwalającej zapach. To jakie są dodatki zależy od tego jaki ma być efekt, nieco agresywne zapachy to te które stawiają na drzewo sandałowe, imbir i  pieprz szczególnie popularne połączenie wybierane przez osoby zdecydowane i dominujące.

Są oczywiście też i perfumy męskie znacznie bardziej subtelne, tu dominuje Kenzo i Calvin Klein, mieszanki cytrusów, herbaty białej i zielonej, oraz kwiatów bergamotki tworzą świeże i lekkie kompozycje. Także klienci perfumerii sieciowych zdecydowanie mają w czym wybierać  i też bardzo chętnie to robią. Natomiast same perfumerie ciągle rozszerzają swój asortyment tak by zaskakiwać w pozytywny sposób kolejnych klientów.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)