Dobre tanie lasery IPL

Lip 6, 2008 przez

Od ponad kilku lat do dnia dzisiejszego , postęp techniczny w polu użycia promienia świetlnego otwiera nowe zakresy zastosowań dla medycyny ogólnej a w szczególności zabiegów estetycznych.
Przedstawiamy Lasery IPL L600 renomowanej Firmy Yperion.

L600 to pierwszy z lini urządzeń emitujące intensywnie pulsujące światło usuwające włosy.

Opatentowana technologia, najwyższa łatwość obsługi, testowo udowodniona skuteczność w stosunku do wiodących produktów na rynku, razem z możliwością zakupu i doskonałą wydajnością, robią L600 niespotykanym systemem globalnego zasięgu.

Prezentując 16 różnych programów ustawień, L600 jest idealnie zaprojektowany by obsłużyć praktycznie całą skóra i wszystkie typy włosów, bezpiecznie i z najwyższą skutecznością.

Wszystkie aktualne systemy które mają za zadanie usuwanie owłosienia (lasery czy ipl) to albo duży koszt niepozwalający by go nabyć, lub bardzo mała funkcjonalność urządzenia.
Mimo wszystko miliony mężczyzn i kobiet z całego świata szuka rozwiązań do trwałej redukcji zbędnego owłosienia.
Yperion Technology zaprojektował L600 oraz wdrożył wyjątkowy system marketingowy by zaspokoić tę potrzebę.
L600 ma bardzo atrakcyjną cenę (przesadnie niską) jak na system tej klasy. Dlatego posiada unikalną elegancką kartę chipową, przez którą system jest aktywowany. Działa to na zasadzie – płać i używaj dalej. Medyk może dokonywać dowolnej wpłaty zgodnie z jego zapotrzebowaniem i intensywnością zabiegów.

Prosta obsługa urządzenia
Zaprojektowany w bliskiej współpracy z klinicznym personelem i fachowymi inżynierami w dziedzinie IPL oraz niezastąpiona przyjazność dla użytkownika umieszcza L600 najwyżej w swojej klasie.

Panel kontrolny pozwala wybrać jednocześnie kolor skóry (pigmentacja)
i długości włosów, gwarantując optymalne wyniki praktycznie każdemu pacjentowi.

Ponadto, jeśli pragnie się pozyskać wynik jeszcze lepszy, dowolnie można wybrać parametry ręcznie, indywidualnie dla ulepszenia wyników zabiegu.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Tagi

Podziel się!