Dlugopisy reklamowe z nadrukiem

Gru 12, 2008 przez

Jeżeli reklama wywrze na osobie przyjazne emocje, sprawi, że człowiek będzie pozytywnie nastawiony do reklamowanej firmy, będzie uważał ją za przyjaciela. W przypadku gdy znajomy będzie potrzebował pomocy, osoba bez zastanowienia skieruje go do Tej firmy i dodatkowo pozytywnie opisze.

Można zrobić bardzo skuteczną reklamę wywołując pozytywne emocje w kliencie po darowując mu przykładowo długopisy reklamowe. Człowiek podświadomie będzie się cieszył, że dostał od kogoś nieznajomego prezent wart w prawdzie kilkadziesiąt groszy. Jeżeli będzie potrzebował pomocy na pewno pomyśli o danej firmie.

Reklama wcale nie musi być droga, żeby była efektywna, a jeżeli jest tania to lepiej. W przypadku hipermarketów w pewnym okresie długopisy reklamowe były najważniejszą formą reklamy. Wystarczyło iść obok wydziału jakiegoś banku a przyjazna pani obdarowywała nas długopisem reklamowym z reklamą banku.

Prócz tego, że dzięki sitodrukowi można drukować na prawie każdym przedmiocie to i tak te wszystkie przedmioty nie są aż tak popularne jak długopisy reklamowe. Dlaczego? Ponieważ długopisy reklamowe są bardzo funkcjonalne i najtańsze w wykonaniu.

Bardzo przyjaznym gestem ze strony sklepu czy banku jest obdarowywanie swoich klientów długopisami reklamowymi. Człowiek zmęczony całodniową pracą czy nauką wracając do domu widzi osobę, która mu za darmo daje jakiś w gruncie rzeczy przydatny przedmiot – Długopis reklamowy. Na pewno wywoła to pozytywne emocje w człowieku.

Długopisy reklamowe ostatnimi czasy zrobiły furorę w marketingu. Idąc ulicami takich jak Np. Sienkiewicza w Kielcach, wchodząc po kolei do każdego ze sklepów i innych zebrałbyś co najmniej garść, albo nawet więcej właśnie długopisów reklamowych.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!