Darmowe mp3

Kwi 10, 2008 przez

W sumie, to nikt nie wie dlaczego w znajdowaniu i ściąganiu utworów muzycznych ze witryn wiodą prym dziewczyny . Tak się składa akurat, że to dziewczyny najczęściej są widoczne na wszelkich forach o tematyce mp3. Nie ma się co dziwić, że najbardziej popularnym rodzajem muzyki w takich witrynach jest disco. Trzeba przyznać, że akurat muzyki dyskotekowej jest zatrzęsienie i jest z czego wybierać. Głównym ograniczeniem może być rozmiar dysku twardego na własnym komputerze. Zamiennie czy odtwarzacz mp3 ma odpowiednią ilość wolnej pamięci ?

Ciekawe czy te darmowe mp3 są następnie jakoś używane przez te osoby. Czy czasami nie jest tak, że pliki mp3 są nagrywane tylko po to żeby były ? Czy chociaż jeden raz zostaną przesłuchane ? Jakoś nie znam zbyt wiele ludzi, które by gdziekolwiek używały ściągnięte utwory mp3. Osobiście planuję w samochodzie zamontować sobie komputer i tam wgrać potężny zbiór utworów.

Dla mnie osobiście darmowa muzyka mp3 jest tylko dodatkiem. Tak, mam swoje ulubione grupy muzyczne i pobieram wydane przez nie albumy, ale zapewniam, że nie leżą u mnie bezczynnie, tylko uprzyjemniam sobie nimi pracę. Odtwarzam je przede wszystkim z komputera. Nabyłem niewielkie kolumny, które jednak mogą zaskoczyć nawet zblazowanych maniaków muzycznych.

W sumie to bardzo dobrze, że opracowano system kompresji mp3. Dzięki niemu można naprawdę ogromne albumy muzyczne trzymać na stosunkowo małych nośnikach danych.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!