Darmowa muzyka

Mar 15, 2008 przez

Jestem mamą dwóch nastolatek, jedna z nich ma 13 lat , to Martusia, a druga ma 14 i ma na imię Agnieszka. Zawsze mi się wydawało, że mam inteligentne córki, że fajne dziewczyny z nich wyrosną, ale prawdopodobnie zaczynam tę wiarę tracić. Wiem, że okres dojrzewania nie jest prosty, że to okres burzy i buntu, no ale żeby tak od razu stawać się dziewczyną bez rozumku?
Najpierw naszło Monikę, wiadomo jest starsza, zatem prędzej przyszło. Zaczęły się dla niej liczyć tylko odlotowe bluzeczki z nagim pępkiem, mp3 , które musiało być z wysokiej półki i chłopcy, Oczywiście nie trzeba było długo czekać na to, by i Marcie się w główce poprzewracało , teraz całymi dniami w domu brzęczy nieznośna muzyka, bo ona nie słucha niczego fajnego, tylko trash metalu, jakiegoś jazgotu potwornego, a ja nie bardzo potrafię z tym walczyć.Ot cała muzyka młodzieżowa.
Bardzo się boję, że jeżeli ten stan potrwa zbyt długo, to i naukę zawalą i stracą prawdziwych przyjaciół . Bo teraz liczą się dla nich tylko ci, którzy mają kasę, drogie ciuchy i są popularni. Młodsza to na dodatek dostała totalnego bzika na punkcie jakiejś aktorki, cały jej pokój zdobią plakaty i zdjęcia, aż się w głowie kręci, jak się wejdzie.
Ile jeszcze dni będzie trwał ten okres? Ja jak dojrzewałam, to słuchałam poezji śpiewanej, pisałam utwory do szuflady, Potajemnie robiłam makijaż i podkradałam mamie perfumy. A teraz?

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!