Czy jesteś hazardzistą

Lip 21, 2010 przez

Plansze do bingo pochodzące z Kanady oraz Ameryki wykorzystywane są w postaci płaskich kawałków tektury. Każda z nich zawiera 25 kwadratów. Wyżej wspomniane kwadraty są ułożone w pięć kolumn. Każda z przed chwilą wspomnianych  kolumn ma pięć rzędów. Maksymalna liczba na planszy bingo to liczba siedemdziesiąt pięć. Litery z których dobiera się wyraz bingo umieszczone są nad kolumnami u góry planszy. Dla każdej litery podany jest dany zakres cyfr, których losowanie jest samoczynnym wylosowaniem danej litery. Nie da się zapomnieć tego, że najważniejszymi umiejętnościami w bingo są refleks i spostrzegawczość, których potrzebujemy do natychmiastowego lokalizowania liczb i powiedzenia terminu bingo w przypadku jego ułożenia na podstawie wylosowanych liczb.

Na ogół kilka bingo granych jest w jednej rozgrywce. Rozgrywka jest kontynuowana po pozyskaniu przez uczestników rozgrywki pojedynczych linii i kończona jest wtedy, gdy cała plansza będzie zapełniona. Nad wyraz często liczby określa się na paru planszach, toteż wielokrotne użytkowanie plansz w bingo nie jest czymś niezwykłym. Hale w których uskutecznia się bingo mają wytyczone odpowiednie stoliki, które mają być uczestnikom rozgrywki zagwarantowane i, które także mają zapewnić wygodę gry. Wygoda gry w bingo jest niezmiernie ważnym aspektem.

Warto napisać, że bingo jest grą właściwie młodą. Spoglądając na inne takie kasyno gry można napisać, że rzeczywiście tak jest. Prawdopodobnie jej korzenie dosięgają roku tysiąc pięćset trzydziestego kiedy to we Włoszech atrakcyjna była gra mianowana jako Lotto. Słowo bingo wywodzi się z angielskiej nazwy fasoli czyli bean.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!