Człowiek, który wyleczył raka

Lis 23, 2016 przez

Dużo się mówi w naukowych publikacjach na temat tego, że rak jest chorobą nieuleczalną. Lekarze na całym świecie usiłują na różne znane medycynie sposoby pozbyć się niechcianego lokatora z organizmu pacjenta. Jednym z takich sposobów walki z rakiem jest jego usunięcie poprzez kosztowną, długotrwałą i wyniszczającą chemioterapię lub radioterapię. Warunkiem powodzenia tych terapii jest jednak stosunkowo wczesne wykrycie nowotworu, gdy nie daje on jeszcze przerzutów i można go wyeliminować za pomocą takiego oręża. Leczenie raka polega więc nie tyle na wycofaniu zmian, które on spowodował, ile na wytępieniu, wycięciu jego samego. Leczenie takie nie daje jednak gwarancji na to, że nowotwór nie powróci – odrodzony – w innej postaci, w innym narządzie.

Są jednak sposoby alternatywnego leczenia raka i jednym z nich jest olej konopny. “Ojcem” tego sposobu leczenia raka jest Rick Simpson, który całkiem niedawno, bo kilkanaście lat temu postanowił z własnego ciała dotkniętego rakiem skóry uczynić obiekt eksperymentu i smarować rany olejem konopnym. W ciągu kilku dni jego nowotwór zniknął, a sam Simpson zaczął leczyć w ten sposób innych ludzi, pomagając tym samym wielu chorym pozbyć się niechcianego lokatora – raka!

leki

Można się sprzeczać na temat tego, czy RSHO faktycznie leczy raka, czy też po prostu maskuje jego objawy, które prędzej czy później i tak ujawnią się, ale w innym miejscu i w innej postaci. Można się zastanawiać, dlaczego w takim razie metoda leczenia raka olejem konopnym nie jest powszechnie stosowana na oddziałach onkologicznych, a lekarze na całym świecie wciąż stosują bolesną i kosztowną chemioterapię, która nie zawsze przynosi spodziewane rezultaty. Faktem jest, że Simpsonowi dzięki jego odkryciu udało się wyleczyć wielu potrzebujących chorych, i to nie dzięki lekowi wynalezionemu w laboratorium, a dzięki powszechnie dostępnemu, znanemu od wieków olejowi z konopi! Lekarze uczeni sztuki lekarskiej przysięgają przede wszystkim, by nie szkodzić pacjentowi – a zatem dopóki nie będą poznane oficjalne wyniki badań nad leczniczą marihuaną dopóty nie możemy liczyć na to, że lekarz onkolog wypisze nam receptę do sklepu zielarskiego na butelkę oleju z konopi leczącego raka. Stosując jednak ten olej na własną rękę możemy pomóc sobie sami, wykorzystując współczesną medycynę po to, by konsultować wyniki swojego leczenia i co jakiś czas kontrolować stan swojego zdrowia.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem internetowym: wokolnatury.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!