Czasy się zmieniają…

Lip 31, 2008 przez

Wiele osób chciałoby jeździć wygodnym autem znanej marki. Samochód powinien służyć nie tylko jako dojazd do pracy lub by zawieźć do szkoły dzieci.

Niejeden chciałby wyjechać z rodziną na wakacje gdzieś daleko dysponując bezpiecznym i niedrogim w eksploatacji środkiem przejazdu. Na szczęście era auta Fiat 125p, spalającego duże ilości paliwa minęła. Silniki w dzisiejszych samochodach, pomimo swojej mocy zużywają znacznie mniej benzyny. Jednak czy to oznacza tanią eksploatację? Nie do końca, ponieważ ceny paliwa często biją kolejne rekordy, ale niestety w górę.

Ale oczywiście z samochodami może być jak w każdej innej sferze życia. Na krótkie odległości, niedaleko od domu, możemy się przecież poruszać pieszo lub za pomocą roweru. Nie tylko zaoszczędzimy na benzynie, ale także zrobimy trochę dobrego dla naszej kondycji. Istnieją też przecież środki komunikacji miejskiej.

Za kierownicą lśniącego BMW nie poczytamy przecież ciekawej książki, co możemy robić siedząc wygodnie w tramwaju. Samochody są i będą cennymi przyjaciółmi człowieka, ale warto pomyśleć czy czasem nie wyjdzie nam na dobre zostawienie ich w garażach na dzień lub dwa.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!