Ćwiczenia

Sty 12, 2008 przez

Człowiek żyjący w dwudziestym pierwszym wieku to niewątpliwie człowiek wygody i komfortu. Jednakże mimo wielkeigo postępu nauki i medycyny człowiek ten nadal nękany jest wieloma chorobami. Przez wygodę i komfort, niestety na coraz więcej z nich sam się naraża.

Zapomnieliśmy, że aby być zdrowym należy być aktywnym!
Chciałbym zachęcić wszystkich do aktywności fizycznej. Nie zmuszam jednak nikogo do kilkugodzinnego, męczącego ćwiczenia na siłowni czy w klubie fitness, a jedynie zachęcam do częstszego ruszania się, a nie nieustannego siedzenia zarówno w domu czy pracy.
Przykładowy trening wykonywany przez nas nie musi być niewiadomo jak skomplikowany czy wymagający. Polecam, aby każdy z nas choć raz na tydzień uprawiał jogging a z pewnością zachowamy odpowiednie samopoczucie a co za tym idzie zdrowie. Również raz na tydzień możemy wybrać się w przejażdżkę na rowerze, czy po prostu pójść na basen, aby popływać.
Każdy ruch i każde ćwiczenia mają zbawienny wpływ na ludzki organizm, więc zachęcam wszystkich z was raz jeszcze: ruszajcie się więcej, ćwiczcie jeżeli macie czas!

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!