Coraz więcej osób robi zakupy przez Internet

Mar 2, 2008 przez

Zakupy w Internecie na pewno będą coraz bardziej popularne. Coraz więcej osób posiada stały dostęp do Internetu, co przyczyni się do wzrostu zainteresowaniem zakupami online. Również coraz więcej osób zajmuje się sprzedażą w sieci. Osoby, które posiadają sklepy tradycyjne, dodatkowo otwierają sklepy internetowe.
Zakupy online są coraz bardziej popularne ze względu na wygodę. Żeby dokonać zakupu w sieci, nie trzeba wychodzić z domu, wystarczy jedynie komputer i dostęp do Internetu oraz chwila (w przypadku sklepów tradycyjnych na pewno jest to dłużej) czasu wolnego.
Do minusów zakupów w Internecie możemy zaliczyć brak bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą, co czyni nas bardziej nieufnymi oraz to, że nie możemy na żywo zobaczyć, dotknąć czy powąchać (np. kosmetyki) danego artykułu.
W dzisiejszych czasach coraz więcej użytkowników Internetu zamiast zakupów w normalnych sklepach, robi zakupy w sklepach internetowych lub na aukcjach internetowych. Jest to spowodowane m.in. tym, że coraz więcej osób ma stały dostęp do Internetu.
Sklepy i aukcje internetowe oferują dostęp do swojej oferty przez całą dobę. Jest to bardzo korzystne przede wszystkim dla osób, które przez cały dzień nie mają czasu, żeby wybrać się do sklepu.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!