Co jest konieczne do grania online?

Sie 2, 2010 przez

Nie powinno strofować i oceniać hazardzisty. Temat ten z Państwa partnerem powinno się poruszyć w sposób spokojny, łagodny i przemyślany. Przed zapoczątkowaniem dyskusji o tym temacie należałoby posiadać przyszykowanych kilka głównych rozmaitego rodzaju wątków, które pomogą nam opanować dyskusję, kiedy wpływ na nią będą miały emocje z obu stron. Należałoby pamiętać, iż hazard jest na tyle delikatnym zagadnieniem, że wszystkie dyskusje na jego temat są w stanie w hazardziście wywierać ekstremalnie negatywne odczucia w połączeniu ze strachem. Rozmowa z uzależnionym od hazardu nie może odbywać się na zasadzie popierania swoich idei, albowiem w ten sposób na pewno nie udowodnicie, że zależy Wam na pomocy konkretnej osobie. Pożądane byłoby zacząć rozmowę od przedstawienia pytania dotyczącego tego, jak kasyno gry przez uzależnionego jest postrzegane.

Osoba uzależniona od hazardu w domu to niesłychanie istotny problem, który tyczy się całej rodziny. Należy poza pomocą otwartą czyli wszelkiego rodzaju rozmowami realizować różnorodnego rodzaju działania również bez wiedzy osoby uzależnionej. Chodzi mi teraz głównie o samodzielne poszukiwanie poradni specjalistycznych, chronienie środków finansowych w domu, które bez wątpienia gry hazardowe absorbują i wiele innych ruchów, które bez wiedzy hazardzisty będą w stanie pomóc.

W razie życia z hazardzistą nie można oskarżać siebie samego o taki stan rzeczy. Obawy, strach i różnorakie inne negatywne emocje towarzyszące takiemu stanowi sytuacji muszą być przedstawione osobie uzależnionej od hazardu aby uwidocznić jej jak poker i wszystkie inne różnorodne gry hazardowe oddziałują na Wasze życie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!