Budowa stron internetowych

Lut 19, 2008 przez

Witryny internetowe nie powstały po to, aby nam projektantom] przynosić satysfakcję, ale po to, by ludzie ze wsi lub z miast lub z terenów pomiędzy wsią a miastem (o ile takowe są) mieli zadowolone miny z surfowania po nich, aby stały się dla nich niczym banery dla oczu potencjalnych konsumentów.
Nigdy nie byłem asem pisarstwa, ale skoro powstały presselpages to nawet ja mogę się posarać i naskrobać małego posta. A temat? Oczywiście strony internetowe. Co sprawia, że tworzenie stron internetowych przynosi nam tyle satysfakcji? Ano jest kilka powodów, dla których my webmajstrowie je produkujemy. To prawda produkujemy je, określenie – budowa stron internetowych ucieka nam gdzieś po 8 wykonanym projekcie, kiedy to odnosimy wrażenie, że nasze strony internetowe stają się przewidywalne, odpowiadające ciągle jednemu szablonowi. Tworzenie stron wymaga cierpliwości, szczegółowości oraz wkładu swojej osobowości w każdy oddawany projekt, dlatego nie jest to zajęcie dla wszystkich. Chciałbym podkreślić istotny czynnik przy zajęciu jakim jest tworzenie stron – komunikacja międzyludzka. To decyduje o tym jak wygląda współpraca na linii projektant – zleceniodawca i to ona jest drogą do odniesienia sukcesu.
Oczywiście nie panikujemy, nie przekreślamy swojego życia i nie emigrujemy na wyspy, po prostu wtedy popadamy w codzienność. Tylko nielicznym budowanie stron nie nudzi się po kilkunastu oddanych witrynach www. Staramy się nie popadać w paranoję i tłumaczyć sobie, że to czym się zajmujemy to nadal tworzenie stron a nie ich produkcja, że niedługo nasze twarze wypełnią pobliskie bannery reklamowe, a tłumaczenie na język angielski naszych nazwisk będzie nie lada wyzwaniem dla prezydenta Krzaka.
OK dosyć tego tłumaczenia, myślę, że moja twórczość wam przypadła do gustu, jeżeli doczytasz to do końca, to według Pana Gombrowicza jesteś – trąba! Śmiem zaprosić do skorzystania z usług execute.pl. Jesteśmy bardzo dobrymi partnerami w interesach, nasze projekty są przemyślane i schludne, chcemy zaoferować usługi najwyższej jakości.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)