Bramy przemysłowe EFAFLEX

Gru 12, 2008 przez

Bramy szybkobieżne EFAFLEXW ciągu ostatnich lat wymagania klientów z branż przemysłowych są kształtowane coraz mniej poprzez modę lub hasła reklamowe. Klient decyduje się na konkretne rozwiązanie, ponieważ jest ono uzasadnione ekonomicznie. Minęły czasy, gdy wartość zakupu przesądzała o tym, kto zostanie wybrany jako dostawca. Oto co biorą pod uwagę firmy działające na rynkach światowych budujące największe hale produkcyjne wyposażone w szybkie bramy rolowane to :- stopień izolacyjności cieplnej- szybkość bramy- profesjonalny serwis- referencje dostawcy Szybkie bramy rolowane EFAFLEX to produkty, które z założeń konstrukcyjnych we wszystkich tych punktach wyprzedzają konkurencję.

Technologii naszych szybkich bram nie musimy porównywać z konstrukcjami segmentowymi, które w latach dziewięćdziesiątych zdominowały polski rynek, ponieważ nasze bramy to całkiem inna klasa bram przemysłowych.Na podstawie przeprowadzonych badań praktycznych stwierdzono, że przy średnio 40 cyklach otwarcia bramy dziennie oszczędność roczna na energii cieplnej w średniej hali produkcyjnej to 5.000 złotych w przypadku zastosowania naszych bram w stosunku do konkurencji.Dwa podstawowe czynniki, które o tym decydują to wysoki współczynnik izolacyjności termicznej osiągnięty między innymi dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu lameli dwustronnych i bardzo duża prędkość, a co za tym idzie minimalny czas otwarcia bramy optymalizowany dodatkowo przez zaawansowane rozwiązania automatyki.

Stabilna praca bramy szybkobieżnej została osiągnięta poprzez konstrukcję spiralną napędu i możliwa jest większa prędkość bramy.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami na stronie internetowej, gdzie znajduje się lista firm skąd skutecznie wyparliśmy konkurencyjne produkty.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!