Biznes w internecie

Mar 15, 2008 przez

Zastanawiam się, czy nasz temat z otwarciem portalu zielarskiego w internecie przyjmie się i spodoba naszym rodzicom. Oni przecież nie mają w ogóle pojęcia, jak zarabiać pieniądze . Obawiam się, że będą przerażeni i nie zechcą nas w żaden sposób wesprzeć finansowo. Ale ufam, że ich przekonam, kiedy wezmę ze sobą laptopa i pokażę im, jak takie rzeczy wyglądają w rzeczywistości.
Poważnie zainteresuje ich jak dużo osób jest w takich portalach online, a także jak wielu mają stałych klientów i że zakupy w takich miejscach się po prostu każdemu opłacają. Pokażę im też na przykładzie mojej przyjaciółki, że naprawdę można zarobić w Internecie. Ewa ma na jednym z pasaży niewielki sklepik z biżuterią w jednym z małych polskich miast.
Tak naprawdę jednak,to robi biznes na sklepie w wirtualnym pasażu . Sprzedaje tam dokładnie ten sam asortyment, ale wiadome jest , tam zainteresowani mogą obejrzeć sobie praktycznie dowolną rzecz w dowolnej chwili, mogą zastanowić się dobrze, i nie muszą cisnąć się wokół niewielkiego stoiska w centrum handlowym. Ta koleżanka jest właśnie dla mnie najlepszym przykładem na to, że marketing jest naprawdę realną szansą na sukces.
Mam dużą nadzieję, że moje marzenia spełnią się dzięki nowemu pomysłowi na biznes. Najważniejsze jest to, że nie potrzebuję wcale dużo inwestować i nie ryzykuję wielkimi pieniędzmi, a spodziewane zyski nie są małe.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!