Biuro matrymonialne Serenada – oferty zagraniczne

Lis 29, 2007 przez

Biura matrymonialne posiadają w większości oferty matrymonialne krajowe. Jednak w ostatnim czasie do biur krajowych napływa coraz więcej ofert zagranicznych. Stało się to możliwe dzięki otwartości biur na partnerów z zagranicy, którzy poszukują za żony panie z Polski. Oferty zagraniczne są bardzo interesujące. Są to w większości atrakcyjne oferty matrymonialne oferty matrymonialne panów o wysokim statusie zawodowym i materialnym. Klienci zagraniczni to samotne panie i panowie , którzy są zdecydowani na kontakty z osobami z Polski znające języki obce. Poszukiwane są szczególnie samotne panie, które zdecydowane są zamieszkać zagranicą.

Biuro matrymonialne Serenada w swoich katalogach posiada interesujące oferty pań i panów z zagranicy. Dużym powodzeniem naszych klientek cieszą się partnerzy z Niemiec, Holandii, USA i Kanady. Oferty zagraniczne to również efekt współpracy naszego Biura z biurami matrymonialnymi w Hiszpanii, Holandii, Francji, Włoszech, Niemczech, USA i Kanadzie. Jako jedyne Biuro z Polski posiadamy również swoją podstronę na Portalu polonijnym w Australii. Prezentujemy tam profile matrymonialne naszych klientek i klientów, którzy pragną poznać osobę samotną z Antypodów. Kontakty zagraniczne mają coraz większe powodzenie wśród naszych klientów. Współpraca z biurami zagranicznymi to dowód naszego uznania i prestiżu dobrych usług matrymonialnych. Motywuje nas to do lepszej pracy, rozwoju firmy i zdobywania nowych rynków w branży matrymonialnej. Kooperacja oraz eksport naszych usług na rynki zagraniczne jest też wyznacznikiem strategii naszego rozwoju.

Biuro matrymonialne Serenada zaprasza samotnych do skorzystania z naszych usług. Proponujemy samotnym zapoznnie  się z ofertami zagranicznymi. Po wybraniu ofert, prosimy zapoznać się z informatorem, cennikiem i regulaminem. Pozostaje jeszcze wypełnienie i przesłanie ankiety członkowskiej i zaczynamy kojarzyć pary w celu matrymonialnym lub matrymonialno-towarzyskim.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 10.0/10 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)
Biuro matrymonialne Serenada - oferty zagraniczne, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Podobne

Podziel się!