Bilet na wakacje podaruj temu misiu

Wrz 30, 2010 przez

Wysyłanie pluszowych misiów na wakacje to stosunkowo nowa moda, jednak osoba, która jako pierwsza wpadła na pomysł założenia biura podróży dla pluszaków, dziś pławi się w pieniądzach.

Czy jako dziecko chciałbyś wyprawić swoją ulubioną zabawkę na wakacje życia? Czy jako rodzic takiego dziecka wyraziłbyś na to zgodę? Jeśli odpowiedź na oba pytania brzmi “tak”, możesz skorzystać z jednego z coraz liczniej powstających biur podróży dla misiów. Wystarczy że prześlesz do siedziby firmy swoją zabawkę (lub zamówisz nową), a specjaliści od turystyki wsadzą twojego pluszaka do samolotu, odbiorą go z lotniska w miejscu docelowym, a następnie oprowadzą po okolicy, uwieczniając go na serii uroczych zdjęć.
Pluszak na tle wieży Eiffela? Statuy Wolności? Piramid? Nie ma problemu – spełnisz każdą swoją zachciankę.

Oczywiście wszystko ma swoją cenę. Jeśli chcesz zaaranżować sesję fotograficzną misia trzymającego bilety lotnicze, przypiętego pasami w fotelu na pokładzie samolotu, musisz ponieść o wiele większe koszty – usługa zaś i bez tego jest odpowiednio droga. Same fotografie w mało znanych bawarskich wioskach potrafią uszczuplić portfel o ponad sto dolarów, a niektóre misiowe biura podróży cenią swoje usługi równie wysoko jak biura dla prawdziwych turystów.

Co ciekawe, z usług nietypowych firm turystycznych korzystają nie tylko bogaci rodzice, ale również bezdzietni kolekcjonerzy pluszaków. W Internecie można znaleźć mnóstwo fotografii zabawek odbywających podróż, na jaką nigdy nie skusili się ich właściciele. Czy ta moda przetrwa, czy skończy jak inne krótkotrwałe szaleństwa? Biorąc pod uwagę fakt, że Misie Teddy są najpopularniejszymi zabawkami na świecie, można pokusić się o optymistyczne dla pluszaków prognozy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!