Baza turystyczna Polski

Mar 2, 2008 przez

Turyści zagraniczni odwiedzający nasz kraj oprócz noclegu i wyżywienia, korzystają również z atrakcji turystycznych. Są to nie tylko miasta polskie takie jak Kraków, Warszawa, Gdańsk czy Częstochowa, ale również inne miejsca, w których można zwiedzić ciekawe obiekty turystyczne, jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Muzeum Auschwitz-Birkenau.
Do Polski przyjeżdżają grupy zorganizowane jak i turyści indywidualni. Zarówno jedni i drudzy często korzystają z usług przewodników turystycznych, (którzy oprowadzają turystów po danym mieście lub obiekcie) lub pilotów (którzy towarzyszą turystom podczas całego pobytu w Polsce).
Restauracje w Polsce przyciągają do siebie turystów przede wszystkim regionalnymi potrawami. Również ważne przy wyborze restauracji jest jej lokalizacja. Dużo zyskują restauracje mieszczące się blisko atrakcji turystycznych.
Turyści często po zwiedzeniu jakiejś atrakcji turystycznej mają ochotę odpocząć sobie w restauracji przy posiłku rozkoszując się regionalnymi potrawami. Wtedy właśnie wybierają obiekt zlokalizowany najbliżej.
Turyści zagraniczni cenią sobie w naszym kraju nie tylko niskie ceny świadczeń turystycznych (w porównaniu z cenami, do których są przyzwyczajeni w swoim kraju), ale również polską kuchnię i popularną gościnność.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!