Baza noclegowa w Polsce

Lip 14, 2008 przez

Z prawdziwą dumą przedstawiamy naszą najnowszą stronę Apartamenty Kołobrzeg. Już na pierwszy rzut oka widać, że wyróżnia się atrakcyjną i odważną szatą graficzną. Przyjęliśmy zasadę, że trzeba zaciekawić osoby przeglądające strony internetowe. Ważne jest te kilka pierwszych sekund.

Na widok mało zachęcającej grafiki reakcja będzie tylko jedna. Taka osoba opuści naszą stronę i najprawdopodobniej już na nią nie powróci. Tak samo, w przypadku zbyt skomplikowanej nawigacji, czy ogólnego chaosu panującego na stronie. Na stronie Apartamenty Kołobrzeg jest inaczej. Szata graficzna przyciąga wzrok, sprawia, że chce się jak najdłużej na niej zostać. Prosta i przejrzysta nawigacja oraz czytelny i zrozumiały sposób przedstawienia treści jest naszym atutem. Wszystko jest proste i łatwe do odnalezienia. Osoba przeglądająca nasz serwis ma do dyspozycji dwie wyszukiwarki, uproszczoną wersję mapy polski. Nasz serwis posiada noclegi nad morzem w Polsce. Oprócz nich znajdują się także inne przydatne informacje, jak np. opisy ciekawych miejsc, ciekawostki przyrodnicze, atrakcyjne przepisy kulinarne. Treść jest uaktualniana na bieżąco. Korzystając z naszej strony można sprawdzić także aktualną pogodę w kraju, rozkład jazdy PKS i PKP.
Jednak głównym naszym celem jest prezentacja ofert noclegowych. Dzięki zakładce noclegi można dodać swoją ofertę do konkretnej podkategorii jak np. pensjonaty, domy wczasowe, czy hotele. Umożliwiamy w ten sposób spędzić udany urlop nad morzem. Zapraszamy wszystkich internautów do korzystania z serwisu Apartamenty Kołobrzeg.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!