Bank twarzy

Paź 7, 2010 przez

Bank twarzy to pogrupowane i posegregowane zdjęcia zawierające twarze różnych osób, których wizerunki mogą być później wykorzystane w wielu przedsięwzięciach filmowych, reklamowych czy w modelingu. Są to twarze w różnym wieku, o różnym typie urody. Od małych dzieci, po piękne kobiety i przystojnych mężczyzn na egzotycznych twarzach kończąc.

Bank twarzy oferuje grube katalogi zdjęć twarzy, sylwetek, profili, które są udostępniane twórcom reklam, reżyserom, producentom. Większa część osób, które trafia do banku twarzy są to osoby, które same wysłały swoje zgłoszenie. Jednak, jeżeli producent nie znajdzie odpowiedniej osoby może zlecić wyszukanie osoby o konkretnych cechach fizycznych. Wtedy bank twarzy organizuje casting, którego celem jest znalezienie np. pucułowatej blondynki o kręconych włosach. Aby bank twarzy mógł pochwalić się ciekawą ofertą, cały czas musi starać się zwiększać swoje zasoby banku twarzy. I tak oprócz standardowego zestawu ludzkich twarzy wyszukuje osoby specyficzne, z charakterystycznym wyglądem, z egzotyczną niespotykaną urodą. Takie osoby są zawsze w cenie.

Na castingi, organizowane przez bank twarzy przyjeżdżają przeważnie ludzie, którzy wiedzą, czego chcą, fascynuje ich reklama, ale też tacy, którzy widzą świat reklamy i filmu przez pryzmat bulwarówek i krzywych luster show biznesu. Przed kamerą są sztuczni, chcą wypaść jak najlepiej, co często obraca się przeciwko nim. Ci, którzy widzieliby siebie w czymś takim, jak bank twarzy powinni być naturalni, unikać przesadnego makijażu i zachowania, być sobą. Bo przecież to może Ciebie całkowicie naturalnego poszukują dla potrzeb banku twarzy; takiego, jakim jesteś.

Zawsze możesz spróbować swoich się w banku twarzy. Bez próby nie dowiesz się, czy to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Każdy kto czuje chęć sprawdzenia siebie powinien skorzystać z castingu, aby się sprawdzić.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!