Bajki rysunkowe

Cze 4, 2007 przez

Wszyscy kochamy bajki. Przypominają nam cudowne lata dzieciństwa, kiedy to właśnie oglądanie bajek było naszą ulubioną formą rozrywki. Dziś już nie mamy tyle czasu, jesteśmy zabiegani, a i bajki dziś już nie takie jak kiedyś. Nie z takimi bohaterami, nie z taką fabułą…

A jak są to nie wtedy, kiedy mamy czas.
FajneBajki.Pl wychodzą naprzeciw naszej potrzebie powrotu do wspomnień z dzieciństwa udostępniając co dziennie nowe bajki rysunkowe. Nasz serwis to nie tylko bajki dla dzieci dla dzieci, udostępniamy także bajki troszkę starszej daty jak: Reksio, Bolek i Lolek, czy popularne Wilk i Zając (rodem z Rosji) czy czeskiego Krecika.

Oczywiście nie brakuje tu także bajek Disney’a, klasyków: Muminków, Smerfów, Gumisiów, Kubusia Puchatka itp.
Każdy może także dodać swoją ocenę bajki i zobaczyć czy to co lubi najbardziej podoba się także innym. Co nas wyróżnia? Udostępniamy Ci bajki online, a to oznacza, że możesz odwiedzić nasz serwis o dowolnej godzinie, z dowolnego miejsc na ziemi i obejrzeć najnowszy odcinek ulubionej kreskówki. Dokładnie wtedy gdy masz czas, dokładnie wtedy gdy masz ochotę, włącz serwis i przypomnij sobie cudowne lata dzieciństwa oglądając bajki w FajneBajki.Pl.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!