Automatyka przemysłowa – dedykowana produkcja

Lut 8, 2008 przez

Klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie – kompleksowe podniesienie standardu miejsca zamieszkania to dowód życiowego doświadczenia. Podstawą jest aby miejsce w którym spędzamy czas miało odpowiedni klimat !
Klimatyzacja to działalność z której przedsiębiorstwo Ekor jest szczególnie dumne. Dzięki zastosowaniu najlepszych podzespołów jesteśmy bezkonkurencyjną firmą oferującą urządzenia klimatyzacyjne. Dostosowanie urządzeń do Państwa wymagań oraz możliwości architektonicznych biura w tej chwili już nie sprawia problemu. Klimatyzacja może być zainstalowana wszędzie i dodawać nam chłód w każdy upalny dzień !
Wentylacja każdego obiektu wymaga indywidualnego zaprojektowania instalacji wentylacyjnej zgodnie z wytycznymi zawartymi w obowiązujących normach, niezależnie czy jest to budynek jednorodzinny czy budynek użyteczności publicznej. W zależności od specyfiki obiektu oraz jego specyficznych rozwiązań budowlanych mogą to być skomplikowane układy wentylacyjne z odzyskiem ciepła (rekuperacją), jak i proste układy nawiewne. Każdy układ mniej bądź bardziej złożony – może dogrzewać lub chłodzić nawiewane powietrze.
Ogrzewanie – głównym celem ogrzewania pomieszczeń jest dostarczenie ciepła w takiej ilości, aby każdy organizm ludzki mógł zachować równowagę cieplną między powierzchnią ciała a otoczeniem. Wartość temperatury ogrzewanego pomieszczenia mieszkalnego ustala się mając na względzie dobre samopoczucie przebywających w nim osób, a w pomieszczeniach przemysłowych prawidłowy przebieg procesu technologicznego.
Wszystkie zagadnienia odpowiednio wspiera automatyka przemysłowa. Zajmujemy się również produkcją odpowiednich urządzeń dlatego z całą odpowiedzialnością możemy powiedzieć iż nasze usługi są kompleksowe. Układy automatyki przemysłowej i sterowania są finalnym elementem projektów wentylacji, ogrzewania, klimatyzacji czy też innych procesów technologicznych i to one właśnie w zasadniczy sposób mają wpływ na ogólny wynik pracy sterowanego układu.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)