Auto giełda

Paź 10, 2007 przez

Handel samochodami używanymi to nadal dobry biznes, a rynek starych samochodów rozrasta się. Dotyczy to przede wszystkim samochodów sprowadzanych zza granicy, ponieważ takich aut używanych jest najwięcej w ofertach.

Chętnie kupujemy pojazdy uznanych marek stawiając na te najwytrwalsze i najmocniejsze. Istotna jest też cena części zamiennych, często również z rynku wtórnego oraz łatwość zakupu tych części. Samochody niemieckie są od lat najpopularniejsze, a prymat dzierży Volkswagen. Każda autogiełda oferuje dość duży wybór samochodów tej solidnej niemieckiej marki.

Krakowska giełda samochodowa odwiedzana jest chętnie przez klientów poszukujących młodszych aut, maksymalnie do czterech lat. Ale są tacy zapaleńcy, którzy szukają aut uznanych za „zabytkowe”, gdzie data produkcji jest czasem sprzed 85 roku. Auto giełda w Opolu jest najlepsza dla miłośników aut Audi i Opli, których jest tam najwięcej. Giełd samochodowych o zróżnicowanej ofercie jest w Polsce dużo, trudno powiedzieć, która jest największa, bo to po trosze rynek lokalny. Ważne jest to, ze rynek aut używanych ciągle rośnie. Kupując auto używane nalezy zachować rozsądek i przezorność, pamiętając o tym, że kupujemy samochód po pewnym przebiegu i z pewną historią. Autogiełdy niestety ciągle przyciągają wielu nieuczciwych sprzedawców żerujących niestety na naiwności chęci oszczędzenia pieniędzy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!