Ascard – artykuły medyczne

Kwi 2, 2010 przez

Paramy się dostarczaniem artykułów medycznych do najczęściej prywatnych gabinetów lekarskich w niezbędny do ich skutecznego pracowania osprzęt. W naszym sklepie wynajdą Państwo cały szereg dodatków medycznych, cenionych na rynku wytwórców.

Oprócz najnowszej aparatury medycznej nasza hurtownia skupia się na sprowadzaniu podstawowych materiałów opatrunkowych i do dozowania leków. Z tego powodu na stanie w naszym sklepie znajduje się: odzież chirurgiczna, wzierniki ginekologiczne,igły i nakłuwacze, sterylne strzykawki, preparaty odkażające oraz różnorakiej maści stetoskopy. Te i wiele innych towarów wyszukają Państwo na stronie internetowej naszej firmy.

Jako sklep medyczny staramy się doskonale podołać najbardziej wyśrubowanym zleceniom naszych klientów. Z tego powodu oferujemy korzystny system płacenia, a także bardzo opłacalne kredyty leasingowe na aparaturę medyczną. Dzięki naszej firmie bez większych ciężarów finansowych zainaugurują i wyposażą Państwo swój gabinet.

Bardzo zachwalamy aparaturę medyczną sfabrykowaną przez przedsiębiorstwo Aspel. Towary jakie dystrybuujemy tej firmy to kardiomonitory Aspel Monicard, aparaty EKG, czy oprogramowanie kardioteka. Ta innowacyjna aparatura wyróżnia się wiarygodną jakością pomiaru.

Bardzo często kupowane akcesoria lekarskie to aparaty EKG, omron, elektrokardiografy, jak też materiały opatrunkowe i stetoskopy. Zaopatrujemy zarówno indywidualne przychodnie lekarskie jak też klientów indywidualnych.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)