Animowane tapety na komórkę podbijają świat

Lis 20, 2007 przez

Po sukcesie filmów animowanych na komórki, promowanych głównie przez Crazy Froga – pokraczną żabę wydającą dźwięki podobne do silnika dwusuwowego, przyszedł czas na coś może mniej absorbującego uwagę, ale z pewnością bardziej dojrzałego niż projekt duńskich reżyserów wideoklipów. Tapety na komórkę bo o nich mowa, zjednują sobie coraz szerszą rzeszę fanów na całym świecie. Wydawać by się mogło, że czasy szarych, beznamiętnych wyświetlaczy LCD w komórkach poszły już ostatecznie w niepamięć. Współczesna zaawansowana technologia sprawia, że wyświetlacze telefonów komórkowych nie ustępują pod względem gamy kolorystycznej najlepszym monitorom ciekłokrystalicznym.

Tapety na komorke wyglądają na takim wyświetlaczu wyjątkowo okazale i dalece bardziej cieszą oko, niż nudne teledyski Crazy Froga, czy beznamiętne szare tło wyświetlaczy niekolorowych. Aby wybrać odpowiednie dla siebie tapety na komórke nie trzeba szukać daleko. Wystarczy rozglądnąć się uważnie wokół siebie i zrobić kilka fotek, które następnie mogą posłużyć jako tło dla naszego wyświetlacza.

Innym sprawdzonym sposobem jest systematyczne wertowanie portali internetowych dostarczających gotowe tapety na komórkę wszelkiej maści i rozdzielczości. Jeśli do tej pory nie sprawdziłeś, jakie tapety oferują właśnie dla Ciebie – na co czekasz? Życie nie będzie trwało wiecznie, więc czemu nie zdobyć zachwycającej tapety na komórkę już teraz?

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!