Angielski na Cyprze – obozy językowe

Mar 16, 2008 przez

Czy nauka języków obcych naprawdę musi sprowadzać się do nudnego wypełniania ćwiczeń i „wykuwania” słówek, urozmaiconego z rzadka kilkoma minutami konwersacji? Te “tradycyjne metody” nauki powoli odchodzą w zapomnienie, zastępowane przez coraz ciekawsze metody – od konwersatoriów po gry i zabawy językowe. Wciąż jednak, nawet na najbardziej intensywnych kursach, nauka odbywa się z przerwami, czasem wyrywkowo – gdy kończą się zajęcia, kursanci tracą kontakt z językiem. A przecież – można inaczej.

Dzięki zyskującej coraz większą popularność formule wypoczynku, jaka jest turystyka językowa, taka formuła nauki stała się możliwa i dostępna. Obozy językowe organizowane są w najpiękniejszych zakątkach świata – na Malcie, na Cyprze, w Wielkiej Brytanii, Austrii czy Francji. Kursanci mogą przenieść naukę z dusznych klas na słoneczne plaże Cypru lub Malty, zwiedzić zabytki Londynu, Dublina, Paryża, Monachium lub Wiednia, a wieczorem udać się na zabawę w jednym ze słynnych klubów Berlina lub Brighton.

Najwięksi organizatorzy obozów językowych, tacy jak Agencja Turystyki Językowej LINGWISTA, współpracują z najlepszymi szkołami rekomendowanymi przez British Council, członkami takich organizacji jak BRITISH UK (Arels), IALC, BITOA, FIYTO, Education UK i Beta, oferującymi poza wysokim poziomem nauczania także program dodatkowy, pozwalający lepiej poznać kulturę i historię odwiedzanego kraju, oraz połączyć efektywną naukę ze wspaniałą zabawą.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!