Aktywny weekend w Warszawie

Kwi 13, 2011 przez

Wielu mieszkańców naszej stolicy wyjeżdża na weekendy na tereny wiejskie, nad morze bądź na Mazury. Wówczas jest możliwość oderwania się od szarej rzeczywistości nowoczesnych biurowców czy olbrzymiego natężenia ruchu samochodowego i wieczne zakorkowanych głównych arterii miasta. Jednak po co tak często wyjeżdżać z miasta, skoro ono samo oferuje wiele różnego typu rozrywek i możliwości aktywnego spędzenia czasu. Chcesz pobyć w parkach? Nie ma problemu – jest ich bardzo wiele w Warszawie. Chcesz pobyć nad rzeką? Jest Wisła. Jak jednak pobyć w tych miejscach, skoro wszędzie się jeździ albo komunikacja miejską, albo samochodem. Rozwiązanie jest problem. Rower. Warszawa na rowerze. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają na tyle dużo czasu, aby wyjeżdżać z miasta na tyle często, co pozostali mieszkańcy.

Mało kto wie, że Warszawa ma ponad 100 kilometrów szlaków rowerowych, główne często biegną wzdłuż głównych ulic, a jednocześnie w okolicach pięknych zabytków. Wiele z tych tras przebiega również przez parki, między innymi Las Bielański czy Park Łazienkowski. Szlak Wisły przebiega na nad wiślańskich wałach, co daje możliwość pobytu nad Wisłą.

Skąd jednak wziąć rower w centrum wielkiego miasta? Odpowiedź jest bardzo prosta: wypożyczalnia rowerów w Warszawie. Wypożyczalnia rowerów pozwala na wybranie roweru, akcesoriów (kamizelki odblaskowe czy kaski), a także na poznanie najlepszych szlaków rowerowych dostępnych w, wydawałoby się, zatłoczonej Warszawie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)