Agent allianz może Ci pomóc

Lut 8, 2008 przez

Zastanawiałeś się kiedyś kto może Ci tak naprawdę doradzić w sprawie tego jak skutecznie chronić swoich bliskich ? Czy miałeś kiedykolwiek możliwość spotkania takiej osoby ? Myślę, że niewielu ludzi może pochwalić się takim osiągnięciem. Ja na szczęście nie należę do nich. Agent allianz pokazał mi, że wcale nie muszę posiadać ogromnych złóż ropy naftowej by być w stanie zagwarantować moim bliskim skuteczną ochronę. Wystarczy się ubezpieczyć.

Ubezpieczenie na życie również ma swoją cenę, jednak czy pieniądze są w stanie zastąpić nam bliskich ? Odczuciem jak najbardziej ludzkim jest chęć zapewnienia bliskim bezpieczeństwa. By to zrobić nie tylko płaciłbym ubezpieczeniowe składki, ale nawet oddałbym cały swój majątek. Bo przecież w końcu mnie zabraknie, czemu nie miałbym zostawić mojej rodzinie czegoś więcej niż wspomnienia ? Właśnie takiego myślenia nauczył mnie agent allianz.

Ale ubezpieczać można nie tylko swoje życie. Przecież każdy ma jakąś rzecz, która wydaje mu się cenna. Czemu nie mielibyśmy być spokojni również o tę rzecz ? W końcu człowiek potrzebuje poczucia stabilizacji, a myślę że takie myślenie, a przede wszystkim działanie, może je zapewnić.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!